I-tec Větrání

i-tec větrání

Větrání budoucnosti

Individuální · Automatické · Zdravé

Zdraví

Čerstvý vzduch se postará o dobrý pocit dobrý spánek, vysokou schopnost koncentrace a výkonnost. Také alergici mohou dýchat – volitelné zabudování filtrů zamezí vnikání jemného prachu a pylu. Řízeným I-tec větráním se zamezí i tvorbě plísní.

Úspora energie

Nekontrolované nárazové nebo trvalé větrání vede k vysokým energetickým ztrátám. I-tec větrání je vybaveno integrovaným výměníkem s vysokou účinností. Takto dosažených 86 % zpětného zisku tepla sniží energetické ztráty na minimum.

Design

I-tec větrání je zcela integrováno do okenních systémů KF 500, KV 440 a KF 410. Na vnější a vnitřní straně okna jsou vidět pouze úzké ventilační mřížky. Oproti běžným ventilační systémům tedy nedochází ke zhoršení architektury v interiéru a exteriéru, ani k vysokým energetickým ztrátám, ke kterým by docházelo při nekontrolovaném nárazovém nebo trvalém větrání. Instalace větrání se provádí současně v jednom pracovním kroku s montáží okna.

Komfort

Okna s integrovaným I-tec větráním trvale zásobují obytné prostory čerstvým, čistým vzduchem. Přitom probíhá automatická výměna vlhkého vzduchu, nepříjemných pachů a škodlivin za čerstvý vzduch. Přímo na okně osazený ovládací prvek umožňuje komfortní ovládání větrání.

Bezpečnost

Ventilačním systémem I-tec se zvýší i bezpečnost, neboť okno zůstává při výměně vzduchu zavřené a ochrana proti vloupání je tak funkční. Při odchodu z domu tak nedochází k nejistotě, zda po větrání nezůstala okna otevřená.

Katalog oken na českém trhu pro Váš vysněný dům.