Okna a dveře Internorm

Každé okno od Internormu je vyrobeno přesně podle Vašich představ a přesně na míru. Naše produkty nabízíme proto v nejrůznějších velikostech, provedeních a designech – bez rámu, plošně lícující, s hranatými rámy nebo se zaoblenými hranami na křídle a rámu.

Plastová a plasthliníková okna

U každého plastového okna od Internormu je tabule skla přilepena k okennímu křídlu po celém obvodu. Díky tomu mají okna výrazně lepší stabilitu, tepelně i zvukově izolační vlastnosti.

Přehled modelů

Plastové zdvižně posuvné dveře HS portál

Vhodné i pro pasivní domy. Vytvářejí prosvětlené místnosti a zvětšují prostor.

Model KS 430
 

Dřevohliníková okna

Díky venkovnímu hliníkovému opláštění bude dřevo chráněno před vlivy počasí. Speciální pěna, která se nachází mezi dřevem a hliníkem, navíc zajišťuje dokonalou tepelnou izolaci a vynikající hodnoty U.

Přehled modelů

Dřevohliníkové zdvižně posuvné dveře HS portál

Díky kombinaci dřeva, termopěny a hliníku dosahují dřevohliníkové vchodové dveře od Internormu mimořádně dobrých hodnot U a zajišťující vynikající protihlukovou ochranu.

Model HS 330

Panorama HX 300

Bezrámové zasklení oken to je velkoplošné zasklení, které lze kompletně integrovat do zdiva, vytvoří ve Vašem domě pocit ničím neomezované svobody.

Model Panorama HX 300

Kliky a vzorník barev oken a dveří

Řadu odstínů nabízí Internorm ze vzorníku RAL (kvalita fasádních konstrukcí). Tyto barvy lze použít u předsazených hliníkových profilů vně a u dřeva uvnitř.

Kliky a vzorník barev